Mastermind/pl: Difference between revisions
No edit summary |
|||
Line 88: | Line 88: | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
== Dynamo Factory == | |||
[[File:Summon.gif|290x216px|thumb|Drone Summoning]] | |||
[[File:Switch.gif|290x216px|thumb|Install Switching]] | |||
'''Stwórca'''/[[Mastermind/pl|Geniusz]] posiada unikalną funkcję, która wspomaga go w walce - Dynamo Factory (Fabryka Dynama) | |||
*Używając 30PDY (0 w Trybie Dynama), Add tworzy "Drona Fabryki Dynama", który podąża za nim. Wtedy też Add może 'zainstalować' polecenie ataku, które aktywuje drona. | |||
*Istnieje również możliwość przełączania między 'instalacjami' kosztem 30PDY (0 w Trybie Dynama). | |||
*Tworzenie drona lub przełączanie między 'instalacjami' rani cele. | |||
*Podczas przełączania 'instalacji', wszystkie inne 'instalacje' ładują się przez 3 sekundy. | |||
*Dzięki przywołaniu drona zyskuje się 1KD. | |||
*Różne 'instalacje' zmieniają wygląd drona. | |||
<br> | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:#9F81F7;" | |||
! colspan="5" | Dron Fabryki Dynama | |||
|- style="background:#9F81F7;" | |||
! rowspan="2" | Obrażenia !! rowspan="2" | Przyzwanie !! colspan="2" | Zużyte PDY !! rowspan="2" | Regeneracja | |||
|- style="background:#9F81F7;" | |||
! Normalnie !! W trybie Dynama | |||
|- | |||
| - || 30 Sekund || 30 PDY || 0 PDY || 3 Sekundy | |||
|} | |||
=== Aktualizacje === | |||
* 03/20/2014 KR | |||
**Koszt aktywacji/zmiany Trybu Dynama został zredukowany z 50 na 30PD. | |||
**Czas między 'instalacją' a aktywacją został zmniejszony z 5 na 3 sekundy. | |||
**Dodano falę uderzeniową zarówno do aktywacji, jak i zmiany. | |||
== Skills == | == Skills == |
Revision as of 15:48, 20 September 2014
“ | Dynama sprawdzone. Heh... Powinno być łatwo
|
” |
Geniusz
Spacjalność
Po awansowaniu ze Stwórcy, Add zyskuje nowe drony i kilka nowych umiejętności walki.
Historia
Add pokonuje wiele trudności używając technologii transformacji Dynam, jednak zaczyna się denerwować, kiedy jego wrogowie nieustannie rosną w siłę.
“Dynama nie są zbyt dobre w rozwiązywaniu tego typu problemów... Co za gniot; byłoby wspaniale, gdyby posiadały własną wolę, jak Nazoidy.”
Podczas szukania w Alterze sposobu na reorganizację swoich dynam, Add otrzymuje ciekawą informację od Burmistrza Altery, Arona.
“Słyszałem, że Nazoidy z Serca Altery posiadają specjalną sztuczną inteligencję! Pong!”
Sugerując się słowami Arona, Add przeszukuje każdy zakątek Serca i za pomocą znalezionych wskazówek udaje mu się przerobić dynama tak, by zmieścić w nich czip ze sztuczną inteligencją. Niestety nigdy nie był w stanie znaleźć aktualnego czipu ze sztuczną inteligencją.
“Tch... Bez tego czipa to tylko kolejny bezwartościowy śmieć!”
Aron prowadzi Adda na pole bitwy w Peicie, by mógł rozejrzeć się za nową mocą. Add zauważa, że demony są w stanie korzystać ze swoich mocy, by swobodnie posługiwać się bronią. Korzystając ze zdobytych informacji, Add postanawia stworzyć technologię o nazwie "Geniusz", która pozwoli na swobodne poruszanie się broni według myśli i woli jej właściciela. W rezultacie Add za pomocą swoich potężniejszych i bardziej reaktywnych Dynam przezwycięża kolejne wyzwania.
Druga zmiana klasy
Po wbiciu 35 poziomu Stwórca może zmienić się w Geniusza. Misje na rozpoczęcie 2 klasy dostępna jest u Aranki, znajdującej się w każdym mieście.
Geniusz
- Porozmawiaj Adel w Alterze.
- Zbierz 7 przedmiotów z Nazoidów w Alterze.
- Zbierz:
- 4 przedmioty z Ignisa i Lewiatana w Równinach Altery na poziomie Eksperta.
- 2 przedmioty TermiNazoNator'a w Nazo-Fabryce na poziomie Eksperta.
- 1 przedmiot z Króla Nazoidów w Sercu Altery na poziomie Eksperta.
- Porozmawiaj Alvarem w Peicie.
- Zbierz:
- 1 przedmiot z Djurahańskiego Rycerza w Wejsciu do Świątyni na poziomie Eksperta.
- 1 przedmiot z Techotyrana w Krętym Korytarzu na poziomie Eksperta.
- 1 przedmiot z Amofornisty w Krypcie na poziomie Eksperta.
Drzewko Umiejętności
Dodatkowe kombo
Zdjęcie | Opis | Obrażenia |
---|---|---|
Contracting Beam Add kicks 2 electrical bullets at his targets and sends out a wave of electricity which pulls nearby targets close to him. |
180% Obrażenia Mag. | |
File:MMCombo2.png |
Wavelength Shot Add produces a hitstunning frequency and finishes by firing 2 cube missiles in midair. This combo is not a base combo which affects Transform combos. |
100% Obrażenia Fiz. x3 |
Dynamo Factory
Stwórca/Geniusz posiada unikalną funkcję, która wspomaga go w walce - Dynamo Factory (Fabryka Dynama)
- Używając 30PDY (0 w Trybie Dynama), Add tworzy "Drona Fabryki Dynama", który podąża za nim. Wtedy też Add może 'zainstalować' polecenie ataku, które aktywuje drona.
- Istnieje również możliwość przełączania między 'instalacjami' kosztem 30PDY (0 w Trybie Dynama).
- Tworzenie drona lub przełączanie między 'instalacjami' rani cele.
- Podczas przełączania 'instalacji', wszystkie inne 'instalacje' ładują się przez 3 sekundy.
- Dzięki przywołaniu drona zyskuje się 1KD.
- Różne 'instalacje' zmieniają wygląd drona.
Dron Fabryki Dynama | ||||
---|---|---|---|---|
Obrażenia | Przyzwanie | Zużyte PDY | Regeneracja | |
Normalnie | W trybie Dynama | |||
- | 30 Sekund | 30 PDY | 0 PDY | 3 Sekundy |
Aktualizacje
- 03/20/2014 KR
- Koszt aktywacji/zmiany Trybu Dynama został zredukowany z 50 na 30PD.
- Czas między 'instalacją' a aktywacją został zmniejszony z 5 na 3 sekundy.
- Dodano falę uderzeniową zarówno do aktywacji, jak i zmiany.
Skills
Hiper
|
Umiejętności Specjalne
|
Umiejętności Aktywne
|
Umiejętności Pasywne
|
Filmy
Galeria
-
Portret Geniusza.
-
Skill Cut-in całego ciałaGeniusza.
-
Skill Cut-in Geniusza.
-
Poza stojąca i awatar promocyjny Geniusza.
-
Cień przedstawiający Geniusza przed dodaniem 02/18/2014 (data wydania na KR).
-
Plakat Stwórca i Geniusz przed dodaniem do gry.
-
Shop Cut-in do kupienia w Item Shop'ie (tymczasowo tylko KR)
Ciekawostki
- Dynama znajdujące się na płaszczu Geniusza, wbrew pozorom są tylko elementem dekoracyjnym.
- Chociaż Geniusz jest "naukowcem", specjalizuje się on jednak w atakach fizycznych, a nie magicznych. To samo dotyczy także Psychopaty, lecz odwrotnie.
- Geniusz rozwija specjalne ataki naprowadzające podstawowego Add'a i posiada najwięcej samonaprowadzających umiejętności ze wszystkich postaci. W wyniku tego, nie trzeba przykładać dużego wysiłku, aby skutecznie łapać i trafiać cele.