Apostasia/pl

From Elwiki
Apostata
  • Normal
  • Spiritualism (Henir)

Full Name
Ainchase "Ain" Ishmael
Class
Apostata
Weapon
Wahadło, Bronie projekcyjne, Moc Henira
Age
Nieznany (Około 21 lat)
Class Tree
> > >
Release Date
9 February 2017
22 February 2017
22 February 2017
Statistics
Speed
Average
Range
Medium
Difficulty
Normal
Magical
Moja Bogini... Opuściłaś mnie...?


Apostata

Specjalizacja

Apostata doznał oświecenia poznając początek i koniec wszelkiego stworzenia balansując na krawędzi Chaosu i odradzając się jako Władca Pustki. Poprzez porzucenie Bogini i jej misji dokonał on całkowitego wyzwolenia znajdującego się w nim Mroku. Teraz, z nowymi mocami atakuje swych przeciwników potężnymi umiejętnościami wzbudzającymi zarówno respekt jak i przerażenie.

Historia

Jego misja trwa: Z każdym użyciem swych mocy Chaos doprowadza do coraz większych zniszczeń w ciele Ain'a a ślady rozszerzania się Czasoprzestrzeni wydają się coraz bardziej oczywiste. I bolesne... Gdy Ain wraz z paczką Elsword'a przybywa do Nazo-Fabryki jest on świadkiem masowej produkcji Nazoidów; dostrzega w nich jedynie ludzkie twory których jedynym celem jest służenie swym stwórcom by ostatecznie zostać zniszczone gdy wykonają stawiane im wymagania. Ain zaczyna postrzegać samego siebie podobnie co Nazoidy... Istota stworzona jedynie do wypełnienia swej misji, która odejdzie wraz z jej wypełnieniem. Wątpliwości i rozpacz pochłaniają Ain'a który zarzuca się pytaniami odnośnie jego przyszłości i sensu swojej egzystencji. Ain zmierza do Peity by uzyskać od Bogini odpowiedzi na dręczące go pytania lecz po dotarciu do celu podróży natrafia na przytłaczającą ilość demonicznej energii i ogromną ilość demonów które otoczyły już prawie całą Peitę. Nawet wtedy, wiara Ain'a jest nieugięta. Wierzy, że wszystko może zostać naprawione, że kojący dotyk Bogini oczyści zebrane tam zło. Przebijając się wgłąb Peity, Ain znajduje Mroczny Eldryt- kryształ bijący mroczną energią który wydaje się być czczony przez demony. Jedynie Ain zna naturę Eldrytu jako idealne dzieło stworzenia, źródło mocy które może być kontrolowane jedynie przez Boginię. Widząc tak przerażający twór demonicznych łapsk- zbezczeszczony Eldryt... Mroczny, spaczony, zhańbiony... Jego wiara w łaskę Bogini roztrzaskuje się na drobne kawałeczki. Gdy tylko Ain pozbywa się ograniczającej go wiary, zostaje ostatecznie pożarty przez w pełni wykształcone Nasiono Chaosu. Ci, którzy wypełniają misję Bogini ostatecznie znikną. I ja, który został stworzony jedynie dla jej zakończenia nie znaczę zupełnie nic. Ain podnosi się z kolan i ponownie zbiera myśli. Porzuca Boginię i swoją misję, wyzwalając Chaos od dawna trawiący jego duszę. Pośród zniszczenia Ain staje się Władcą Pustki zmieniając wszystko na swej drodze w idealną... nicość. Krocząc wraz z Chaosem, Ain staje się jedynym i absolutnym panem Pustki który przywraca otaczający go świat do jego idealnego stanu: nicości.

Druga Zmiana Klasy


Drzewko Umiejętności

Skills Passives
Level 35
Level 40

Level 45
Level 50
Level 55

Level 60

Level 65
Transcendence
Level 70

Level 80

Level 90
Level 95
  • 2nd Job Skill Traits unlocked at Level 70.
  • 2nd Job Final Enhanced Skill unlocked upon Transcending.
  • Transcendence Skill Traits unlocked at Level 99.
  • Transcendence Final Enhanced Skill unlocked upon advancing to 3rd job class.


Dodatkowe Combo

 : All damage values for new and preexisting commands receive a 1.1x multiplier during 2nd job.
Image Description Damage
Void Slash

Po wykonaniu podstawowego combo, następne zostanie zastąpione atakiem w postaci pojedynczego cięcia.

160% Phy. Damage
197% Phy. Damage
245% Phy. Damage
259% Phy. Damage

Void Rush

Po wykonaniu swojego nowego combo, wykonuje wypad do przodu wraz z energią pustki.

160% Phy. Damage
197% Phy. Damage
245% Phy. Damage
259% Phy. Damage
35% Mag. Damage x5

Void Stomp

Podczas jakiegokolwiek z machnięć mieczem, będziesz w stanie natychmiast zanurkować w dół by przy uderzeniu o ziemię wytworzyć energię pustki wokół siebie.


202% Phy. Damage
232% Phy. Damage
330% Phy. Damage
384% Mag. Damage


Umiejętności

Apostata/Skills

Gallery

Artwork

Miscellaneous


Ciekawostki

  • 'Apostata' jest greckim terminem oznaczającym porzucenie wiary religijnej.
  • W odróżnieniu do swoich pozostałych klas, których kolor włosów zmienia się wraz z ich głównym rodzajem mocy, kolor włosów Apostazji wciąż utrzymuje ciemny odcień jak w przypadku Wędrowca, który nie zmienia się całkowicie tak, jak dzieje się to u równoległych klas.
  • Spaczenie na jego ramionach, klatce piersiowej i nogach są częścią zestawu avatara.


Alternative Names

Server Name Translation
South Korea 아포스타시아 Apostasia
Japan アポスタシア Apostasia
Taiwan (Traditional Chinese) 叛神 God Betray
China (Simplified Chinese) 叛神师 God's BetrayerCharacters