Template:Characters PL: Difference between revisions
From Elwiki
Kubixiorek (talk | contribs) No edit summary |
Kubixiorek (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|[[Image:Chung_1-1.PNG|60px|link=Fury Guardian/pl]]<br/>[[Fury Guardian/pl|<span>Strażnik Furii</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Chung_1-2.PNG|60px|link=Iron Paladin/pl]]<br/>[[Iron Paladin/pl|<span>Żelazny Paladyn</span>]] | |[[Image:Chung_1-1.PNG|60px|link=Fury Guardian/pl]]<br/>[[Fury Guardian/pl|<span>Strażnik Furii</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Chung_1-2.PNG|60px|link=Iron Paladin/pl]]<br/>[[Iron Paladin/pl|<span>Żelazny Paladyn</span>]] | ||
|[[Image:Chung_3-1.PNG|60px|link=Shelling Guardian/pl]]<br/>[[Shelling Guardian/pl|<span>Kanonier</span>]]<br/>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Chung_3-2.PNG|60px|link=Tactical Trooper/pl]]<br/>[[Tactical Trooper/pl|<span>Bombardier</span>]] | |[[Image:Chung_3-1.PNG|60px|link=Shelling Guardian/pl]]<br/>[[Shelling Guardian/pl|<span>Kanonier</span>]]<br/>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Chung_3-2.PNG|60px|link=Tactical Trooper/pl]]<br/>[[Tactical Trooper/pl|<span>Bombardier</span>]] | ||
|- | |||
| style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #333333;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:Raven_Base.PNG|60px|link=Raven/pl]]<br>[[Raven/pl|<span style="color:#FFF;">Raven</span>]]</span> | |||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
{{DEFAULTSORT:{{PAGENAME}}}} | {{DEFAULTSORT:{{PAGENAME}}}} |