Template:Characters PL: Difference between revisions
From Elwiki
Kubixiorek (talk | contribs) No edit summary |
Kubixiorek (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 72: | Line 72: | ||
|[[Image:Unreleased.PNG|link=Niewydane]]<br />[[Niewydane|<span>Niewydane<br></span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Unreleased.PNG|link=Niewydane]]<br />[[Niewydane|<span>Niewydane</span>]] | |[[Image:Unreleased.PNG|link=Niewydane]]<br />[[Niewydane|<span>Niewydane<br></span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Unreleased.PNG|link=Niewydane]]<br />[[Niewydane|<span>Niewydane</span>]] | ||
|-style="vertical-align:top;" | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
|-style="vertical-align:top;" | |||
|-style="vertical-align:top; font-size:85%; font-color: #000000" | |||
|} | |} |