Template:KD3: Difference between revisions
From Elwiki
Line 315: | Line 315: | ||
| '''KD''' | | '''KD''' | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Spinning Kick]] | | align=left rowspan=2 | [[Spinning Kick]] | ||
| | | 0 | ||
| | | 0 | ||
| '''LR''' | | '''LR''' | ||
|- align=center | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| '''LA2, LR''' | |||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Low Kick]] | | align=left | [[Low Kick]] |
Revision as of 19:22, 27 April 2014
Ranger
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sniping Ranger
|
Grand Archer
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Combat Ranger
|
Wind Sneaker
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trapping Ranger
|
Night Watcher
|