Skill Tree: Deadly Chaser: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| [[File: | | [[File:SI_POCALADBOLG.png|link=Sharpshooter Syndrome]] | ||
| | |||
|[[File:SI_COMETCRASHER.png|link=Comet Crasher]] | |||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |||
| Level 45 (4 SP) | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| [[File:SI_BULLETBLITZ.png|link= | | [[File:SI_LEGSHOT.png|link=Leg Shot]] | ||
| | |||
| [[File:SI_RUMBLESHOT.png|link=Rumble Shot]] | |||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |||
| Level 50 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SI_BULLETBLITZ.png|link=Bullet Blitz]] | |||
| | |||
| [[File:Rapid_Cannon.png|link=Rapid Cannon]] | |||
|style="background-color:#99CCFF;"| [[File:SI_TUSSLETECH.PNG|link=Tussle Technique]] | |||
| Level 55 (5 SP) | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| [[File:SI_INSHOW.png|link= | | [[File:SI_INSHOW.png|link=Intense Showtime]] | ||
| | |||
| [[File:Gas_Piston_System.png|link=Gas Piston System]] | |||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |||
| Level 60 (5 SP) | |||
|} | |} |