Lofty: Executor/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) (Created page with "{| width="100%" style="background: none repeat scroll 0% 0% transparent; border: medium none transparent;" |- | valign="top" | === Special Active === {| style="border-collaps...") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | | width="40" | [[File:Dunno.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Brocken Aushauen]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Dritt: Attentat]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Fessel Heilig]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Viert Werfen Speer]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Zweit Schneiden]] | |||
|} | |} | ||
Line 18: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | | width="40" | [[File:Dunno.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Drehen Hinter]] | ||
| | |- | ||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| | | align="center" width="150" | [[Sabelhieb Sequenz]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | | width="40" | [[File:Dunno.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Zweit Sicheln]] | ||
|} | |} | ||
Line 36: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | | width="40" | [[File:Dunno.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Sequence Trace]] | ||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 07:09, 15 December 2016
Special Active
|
Active
|
Passive
|