Daydreamer/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
< Daydreamer | Skills
(Created page with "{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" |- | valign="top" | === Special Active=== {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1...") |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== Hyper Active === | |||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerHyper.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Labyrinth Daydream]] {{Locked Skill|Hyper1}} | |||
|} | |||
| valign="top" | | |||
=== Special Active=== | === Special Active=== | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerSkill1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[This Will Sting]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerSkill3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Wooki...!]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerSkill4.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Fantasy]] {{Locked Skill|Advanced}} | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerSkill6.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Mirror Shield]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerSkill7.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Zumyu...!]] | ||
|} | |} | ||
Line 29: | Line 35: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerSkill2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Time to Wake Up]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerSkill5.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Pretty Flower]] | ||
|} | |} | ||
Line 41: | Line 47: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerPassive1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Dream Star]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerPassive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Help, Nisha!]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerPassive3.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Self Realization]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerPassive4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Not Alone]] {{Locked Skill|Expert}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 13:49, 12 June 2020
Hyper Active
|
Special Active
|
Active
|
Passive
|