Consumable: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| '''?''' | | '''?''' | ||
| | | | ||
Heals 13700 HP. <br> | Heals 13700 HP. <br> | ||
30 Second cooldown.<br> | 30 Second cooldown.<br> | ||
| ? | | ? | ||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Consume15.png]] | | [[Image:Consume15.png]] | ||
| '''?''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Consume43.png]] | |||
| '''?''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Consume46png]] | |||
| '''?''' | | '''?''' | ||
| ? | | ? | ||
Line 211: | Line 221: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Consume42.png]] | | [[Image:Consume42.png]] | ||
| '''?''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Consume44.png]] | |||
| '''?''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Consume45.png]] | |||
| '''?''' | | '''?''' | ||
| ? | | ? |
Revision as of 02:41, 25 June 2010
Image | Name | Effect/Description | Obtain |
---|---|---|---|
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
? |
Heals 13700 HP. 30 Second cooldown. |
? | |
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
File:Consume10.png | ? | ? | ? |
File:Consume11.png | ? | ? | ? |
File:Consume12.png | ? | ? | ? |
File:Consume13.png | ? | ? | ? |
File:Consume14.png | ? | ? | ? |
File:Consume15.png | ? | ? | ? |
File:Consume43.png | ? | ? | ? |
File:Consume46png | ? | ? | ? |
File:Consume16.png | ? | ? | ? |
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
? | ? | ? | |
File:Consume23.png | ? | ? | ? |
File:Consume24.png | ? | ? | ? |
File:Consume25.png | ? | ? | ? |
File:Consume26.png | ? | ? | ? |
File:Consume27.png | ? | ? | ? |
File:Consume28.png | ? | ? | ? |
File:Consume29.png | ? | ? | ? |
File:Consume30.png | ? | ? | ? |
File:Consume31.png | ? | ? | ? |
File:Consume32.png | ? | ? | ? |
File:Consume33.png | ? | ? | ? |
File:Consume34.png | ? | ? | ? |
File:Consume35.png | ? | ? | ? |
File:Consume36.png | ? | ? | ? |
? | ? | ? | |
File:Consume38.png | ? | ? | ? |
File:Consume39.png | ? | ? | ? |
? | ? | ? | |
File:Consume41.png | ? | ? | ? |
File:Consume42.png | ? | ? | ? |
File:Consume44.png | ? | ? | ? |
File:Consume45.png | ? | ? | ?
|