Skill Tree: Chung/pl: Difference between revisions
From Elwiki
m (Rokujou moved page Skill Tree: GuardianPL to Skill Tree: Guardian/pl without leaving a redirect) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {{Skill Tree/pl|Basic | ||
| Character=Chung | |||
| 1-1=[[File:Scare Chase.png|link=Scare Chase/pl|Wybuchowy Prześladowca]] | |||
| 1-3=[[File:BackBlast.png|link=Back Blast/pl|Skok z Odrzutu]] | |||
| 1-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=CSZE.png|link=Extreme Heavenly Love/pl|Niebiańska Miłość}} | |||
| | | 5-2=[[File:Reload.png|link=Reload Cannon/pl|Załadowanie]] | ||
| 10-2=[[File:SiegeShelling.png|link=Siege Shelling/pl|Stały Cel]] | |||
| 15-2=[[File:Shout.png|link=Shout]] | |||
|- | | 20-2=[[File:Aceldama.png|link=Aceldama/pl|Bombowa Pogoda]] | ||
| 20-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=Aiming_Shot.png|link=Aiming Shot/pl|Wycelowany Strzał}} | |||
}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
Revision as of 13:14, 20 January 2020
Umiejętności Specjalne |
Umiejętności Pasywne |
Umiejętności Zablokowane | |||
---|---|---|---|---|---|
Poziom 1 | |||||
Poziom 5 | |||||
Poziom 10 | |||||
Poziom 15 | |||||
Poziom 20 |
- Wzmocnienia zostają odblokowane na Poziomie 20.
- Ostateczne Wzmocnienie Umiejętności zostaje odblokowane po 1 zmianie klasy.