Skill Tree: Code: Empress ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 35- | | | ||
| | | [[File:CAPassive1.png|link=Queen's Authority]] | ||
| 45- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:STPassive2.png|link=Intermediate Physical Offense Training]] | ||
| 50- | | Level 35 (4 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | [[File:CASActive5.png|link=Surface Cutting]] | ||
| | | | ||
|[[File:CMA1.png|link=Electronic Field]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:SI_Chargingbooster.png|link=Nasod Recharge]] | |||
| Level 45 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SI_Assaultspear.png|link=Assault Spear - Buster]] | |||
| | |||
| [[File:CASActive2.png|link=Space Wrench]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 50 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:CMSA1.png|link=Spitfire]] | |||
| | |||
|[[File:Spitfire-Grenade.png|link=Spitfire - Grenade]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:Tesla Shock.png|link=Tesla Shock]] | |||
| Level 55 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:CEmPassive1.png|link=Queen's Pact]] | |||
| | |||
| [[File:CEmPassive2.png|link=Queen's Blessing]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 60 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:CT1.png|link=Code: Thunderbolt]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} |
Revision as of 23:11, 22 November 2018
File:CAPassive1.png | Level 35 (4 SP) | ||||
File:CASActive5.png | File:SI Chargingbooster.png | Level 45 (4 SP) | |||
File:CASActive2.png | Level 50 (4 SP) | ||||
File:Tesla Shock.png | Level 55 (5 SP) | ||||
File:CEmPassive2.png | Level 60 (5 SP) | ||||
Level 65 (10 SP) |