IBCN25: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=10 | 2016.07.27 - 2016.08.09 | | [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=10 | 2016.07.27 - 2016.08.09 | ||
|- | |||
| [[Ain/zh-hans|艾因]] || colspan=10 | 暂未开放 | |||
|} | |} |