Template:Characters: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| style="font-size:105%; font-weight: bold; background-color: #00FF00;width: 17%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:RenaMini.png|link=Rena]]<br>[[Rena|<span style="color: #FFF;">Rena</span>]]</span> | | style="font-size:105%; font-weight: bold; background-color: #00FF00;width: 17%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:RenaMini.png|link=Rena]]<br>[[Rena|<span style="color: #FFF;">Rena</span>]]</span> | ||
| style="font-size:105%; font-weight: bold; background-color: #9400D3;width: 17%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:AishaMini.png|link=Aisha]]<br>[[Aisha|<span style="color: #FFF;">Aisha</span>]]</span> | | style="font-size:105%; font-weight: bold; background-color: #9400D3;width: 17%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:AishaMini.png|link=Aisha]]<br>[[Aisha|<span style="color: #FFF;">Aisha</span>]]</span> | ||
|-style="vertical-align:top;" | |-style="vertical-align:top;" | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | ||
|-style="vertical-align:top;" | |-style="vertical-align:top;" | ||
|[[Image:SKmini.png|link=Sword Knight]]<br/>[[Sword Knight|<span>Sword Knight</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:LKmini.png|link=Lord Knight]]<br/>[[Lord Knight|<span>Lord Knight</span>]] | |[[Image:SKmini.png|link=Sword Knight]]<br/>[[Sword Knight|<span>Sword Knight</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:LKmini.png|link=Lord Knight]]<br/>[[Lord Knight|<span>Lord Knight</span>]] | ||
Line 26: | Line 22: | ||
|[[Image:HMmini.png|link=High Mage]]<br/>[[High Mage|<span>High Mage</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:EMmini.png|link=Elemental Master]]<br/>[[Elemental Master|<span>Elemental Master</span>]] | |[[Image:HMmini.png|link=High Mage]]<br/>[[High Mage|<span>High Mage</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:EMmini.png|link=Elemental Master]]<br/>[[Elemental Master|<span>Elemental Master</span>]] | ||
|[[Image:Bmsymbal.png |link=Battle Magician]]<br/>[[Battle Magician|<span>Battle Magician</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Dunno.png|link=??]]<br/>[[??|<span>??</span>]] | |[[Image:Bmsymbal.png |link=Battle Magician]]<br/>[[Battle Magician|<span>Battle Magician</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Dunno.png|link=??]]<br/>[[??|<span>??</span>]] | ||
|-style="vertical-align:top;" | |||
| style="font-size:105%; font-weight: bold; background-color: #333333;width: 17%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:RavenMini.png|link=Raven]]<br>[[Raven|<span style="color: #FFF;">Raven</span>]]</span> | |||
| style="font-size:105%; font-weight: bold; background-color: #FF93AE;width: 17%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:EveMini.png|link=Eve]]<br>[[Eve|<span style="color: #FFF;">Eve</span>]]</span> | |||
| style="font-size:105%; font-weight: bold; background-color: #99CCFF;width: 17%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:ChungMini.png|link=Chung]]<br>[[Chung|<span style="color: #FFF;">Chung</span>]]</span> | |||
|-style="vertical-align:top;" | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
|-style="vertical-align:top;" | |||
|[[Image:STmini.png|link=Sword Taker]]<br/>[[Sword Taker|<span>Sword Taker</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:BMmini.png|link=Blade Master]]<br/>[[Blade Master|<span>Blade Master</span>]] | |[[Image:STmini.png|link=Sword Taker]]<br/>[[Sword Taker|<span>Sword Taker</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:BMmini.png|link=Blade Master]]<br/>[[Blade Master|<span>Blade Master</span>]] | ||
|[[Image:OTmini.png|link=Over Taker]]<br/>[[Over Taker|<span>Over Taker</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:RFmini.png|link=Reckless Fist]]<br/>[[Reckless Fist|<span>Reckless Fist</span>]] | |[[Image:OTmini.png|link=Over Taker]]<br/>[[Over Taker|<span>Over Taker</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:RFmini.png|link=Reckless Fist]]<br/>[[Reckless Fist|<span>Reckless Fist</span>]] | ||
|[[Image:Dunno.png |link=??]]<br/>[[??|<span>??</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Dunno.png|link=??]]<br/>[[??|<span>??</span>]] | |||
|[[Image:CEmini.png|link=Code Exotic]]<br/>[[Code Exotic|<span>Code Exotic</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:CNmini.png|link=Code Nemesis]]<br/>[[Code Nemesis|<span>Code Nemesis</span>]] | |[[Image:CEmini.png|link=Code Exotic]]<br/>[[Code Exotic|<span>Code Exotic</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:CNmini.png|link=Code Nemesis]]<br/>[[Code Nemesis|<span>Code Nemesis</span>]] | ||
|[[Image:CAmini.png|link=Code Architecture]]<br/>[[Code Architecture|<span>Code Architecture</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br>[[Image:CEMmini.png|link=Code Empress]]<br/>[[Code Empress|<span style=>Code Empress</span>]] | |[[Image:CAmini.png|link=Code Architecture]]<br/>[[Code Architecture|<span>Code Architecture</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br>[[Image:CEMmini.png|link=Code Empress]]<br/>[[Code Empress|<span style=>Code Empress</span>]] | ||
|[[Image:Dunno.png |link=??]]<br/>[[??|<span>??</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Dunno.png|link=??]]<br/>[[??|<span>??</span>]] | |||
|[[Image:FGmini.png|link=Fury Guardian]]<br/>[[Fury Guardian|<span>Fury Guardian</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:BI_Iron_Paladin_CROP.png|link=Iron Paladin|50px]]<br/>[[Iron Paladin|<span>Iron Paladin</span>]] | |[[Image:FGmini.png|link=Fury Guardian]]<br/>[[Fury Guardian|<span>Fury Guardian</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:BI_Iron_Paladin_CROP.png|link=Iron Paladin|50px]]<br/>[[Iron Paladin|<span>Iron Paladin</span>]] | ||
|[[Image:SGmini.png|link=Shooting Guardian]]<br/>[[Shooting Guardian|<span>Shooting Guardian</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:BI_Deadly_Chaser.png|link=Deadly Chaser|50px]]<br/>[[Deadly Chaser|<span style=>Deadly Chaser</span>]] | |[[Image:SGmini.png|link=Shooting Guardian]]<br/>[[Shooting Guardian|<span>Shooting Guardian</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:BI_Deadly_Chaser.png|link=Deadly Chaser|50px]]<br/>[[Deadly Chaser|<span style=>Deadly Chaser</span>]] | ||
|[[Image:Dunno.png |link=??]]<br/>[[??|<span>??</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Dunno.png|link=??]]<br/>[[??|<span>??</span>]] | |||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
{{DEFAULTSORT:{{PAGENAME}}}} | {{DEFAULTSORT:{{PAGENAME}}}} |