Trapping Ranger/Skills-BR: Difference between revisions
From Elwiki
Line 6: | Line 6: | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255,255,255)" | ||
| width="40" | [[Image:Evoke.png]] | | width="40" | [[Image:Evoke.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Evoke/pt-br | | width="150" align="center" | [[Evoke/pt-br]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255,255,255)" | ||
| width="40" | [[Image:Fatality.png]] | | width="40" | [[Image:Fatality.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Fatality/pt-br]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image:Callofruin.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Call of Ruin/pt-br]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:Karma.png]] | | width="40" | [[Image:Karma.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Karma]] [[Image:lock.gif|lock.gif | | align="center" width="150" | [[Karma/pt-br]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|} | |} | ||