User:Shanedragonsteel: Difference between revisions
From Elwiki
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:#99CCFF;" | |||
! Server !! Class !! IGN !! Level !! PvP Rank !! Guild | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || NecroSilex || 43 || [[Image:RangoC.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Elesis_2-1.PNG]] || PhinoexHeart || 29 || [[Image:RangoNullo.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Aisha_2-1.PNG]] || ManaAngel || 26 || [[Image:RangoNullo.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Elesis_1-1.PNG]] || PyroDraco || 23 || [[Image:RangoNullo.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Ara_1-1.PNG]] || VoidSakra || 23 || [[Image:RangoNullo.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[?]] || ? || ? || [[?]] || ? | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[?]] || ? || ? || [[?]] || ? | |||
|} | |||
== Others == | == Others == | ||
http://elwiki.net/w/User:Shanedragonsteel/Sandbox | http://elwiki.net/w/User:Shanedragonsteel/Sandbox |
Revision as of 10:29, 16 June 2014
Server | Class | IGN | Level | PvP Rank | Guild |
---|---|---|---|---|---|
Solace | File:Eve 2-2.PNG | NecroSilex | 43 | File:RangoC.png | Vector |
Solace | File:Elesis 2-1.PNG | PhinoexHeart | 29 | Vector | |
Solace | File:Aisha 2-1.PNG | ManaAngel | 26 | Vector | |
Solace | File:Elesis 1-1.PNG | PyroDraco | 23 | Vector | |
Solace | File:Ara 1-1.PNG | VoidSakra | 23 | Vector | |
Solace | ? | ? | ? | ? | ? |
Solace | ? | ? | ? | ? | ? |