User:Illetheia: Difference between revisions
From Elwiki
Line 22: | Line 22: | ||
| NA || [[Image:RangoC.png]] || [[Image:Rena_3-1.PNG]] || Sakkir || Lv43 || - | | NA || [[Image:RangoC.png]] || [[Image:Rena_3-1.PNG]] || Sakkir || Lv43 || - | ||
|- | |- | ||
| NA || [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Eve_1-2.PNG|link=Code: Empress]] || Illetheia || | | NA || [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Eve_1-2.PNG|link=Code: Empress]] || Illetheia || Lv48 || [[Requiems]] | ||
|- | |||
| NA || [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elsword_1-2.PNG]] || Zennir || Lv40 || [[Requiems]] | |||
|- | |||
| NA || [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elesis_Base.PNG]] || Neliphnia || Lv16 || [[Requiems]] | |||
|- | |- | ||
| LA || [[Image:SSS.png]] || [[Image:Rena_2-2.PNG]] || Saekki || Lv60 || - | | LA || [[Image:SSS.png]] || [[Image:Rena_2-2.PNG]] || Saekki || Lv60 || - |
Revision as of 02:40, 12 May 2014
Illetheia
Hi. o v o
Server | Rank | Class | IGN | Level | Guild |
---|---|---|---|---|---|
NA | File:DWNewIcon4SizeFix.png | Achtha | Lv66 | - | |
NA | File:Aisha 2-2.PNG | Schatha | Lv61 | Fatality | |
NA | File:Rena 1-2 Redo.PNG | CASTIGATAR | Lv60 | - | |
NA | File:Eve 2-2.PNG | Iconia | Lv51 | - | |
NA | File:RangoA.png | File:Aisha 1-2.PNG | Accelexia | Lv58 | Caps |
NA | File:RangoA.png | File:Eve 2-2.PNG | Accelexii | Lv40 | Caps |
NA | File:RangoC.png | File:Rena 3-1.PNG | Sakkir | Lv43 | - |
NA | File:Eve 1-2.PNG | Illetheia | Lv48 | Requiems | |
NA | File:Elsword 1-2.PNG | Zennir | Lv40 | Requiems | |
NA | File:Elesis Base.PNG | Neliphnia | Lv16 | Requiems | |
LA | File:Rena 2-2.PNG | Saekki | Lv60 | - | |
KR | File:Aisha 2-2.PNG | Achtha | Lv37 | Fatality | |
KR | File:Aisha 3-1.PNG | Schatha | Lv23 | - | |
KR | File:Elesis 2-1.PNG | Emxter | Lv25 | - | |
TW | File:Rena 2-2.PNG | 楓o星翼 | Lv50 | 微風之音 | |
TW | File:Eve 2-2.PNG | o楓靈星o | Lv44 | 微風之音 | |
TW | File:Aisha 2-2.PNG | 湛藍雨夜 | Lv43 | - |