User:Asheciel: Difference between revisions
From Elwiki
Line 16: | Line 16: | ||
| [[Image:RankSS.png]] || [[Image:Rena_3-2.PNG]] || LaucaMeia || Lv54 || [[Aura]] | | [[Image:RankSS.png]] || [[Image:Rena_3-2.PNG]] || LaucaMeia || Lv54 || [[Aura]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankSS.png]] || [[Image:Raven_1-2.PNG]] || Jinaragi || | | [[Image:RankSS.png]] || [[Image:Raven_1-2.PNG]] || Jinaragi || Lv53 || [[Reyvateils]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoA.png]] || [[Image:Raven_3-2.PNG]] || Norad || Lv47 || [[GhettoRUs]] | | [[Image:RangoA.png]] || [[Image:Raven_3-2.PNG]] || Norad || Lv47 || [[GhettoRUs]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoA.png]] || [[Image:Elsword_1-2.PNG]] || Fenith || Lv46 || Rune Factory | | [[Image:RangoA.png]] || [[Image:Elsword_1-2.PNG]] || Fenith || Lv46 || Rune Factory | ||
|- | |||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Rena_2-2.PNG]] || Amarus || Lv42 || Rune Factory | |||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoC.png]] || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || Shirusagi || Lv40 || Rune Factory | | [[Image:RangoC.png]] || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || Shirusagi || Lv40 || Rune Factory | ||
Line 29: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elesis_2-1.PNG]] || Alicea || Lv26 || [[Reyvateils]] | | [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elesis_2-1.PNG]] || Alicea || Lv26 || [[Reyvateils]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elsword_2-1.PNG]] || Avrenim || Lv22 || [[Reyvateils]] | | [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elsword_2-1.PNG]] || Avrenim || Lv22 || [[Reyvateils]] | ||
|} | |} |
Revision as of 00:55, 12 May 2014
Asheciel
NA player from CA. ~
Nice to meet you!
^ - ^
Rank | Class | IGN | Level | Guild |
---|---|---|---|---|
File:Raven 2-2.PNG | Asheciel | Lv70 | GhettoRUs | |
LaucaMeia | Lv54 | Aura | ||
File:Raven 1-2.PNG | Jinaragi | Lv53 | Reyvateils | |
File:RangoA.png | File:Raven 3-2.PNG | Norad | Lv47 | GhettoRUs |
File:RangoA.png | File:Elsword 1-2.PNG | Fenith | Lv46 | Rune Factory |
File:Rena 2-2.PNG | Amarus | Lv42 | Rune Factory | |
File:RangoC.png | File:Eve 2-2.PNG | Shirusagi | Lv40 | Rune Factory |
File:Chung 2-1.PNG | Relith | Lv31 | Reyvateils | |
File:Chung 3-1.PNG | SangFroid | Lv28 | Reyvateils | |
File:Elesis 2-1.PNG | Alicea | Lv26 | Reyvateils | |
File:Elsword 2-1.PNG | Avrenim | Lv22 | Reyvateils |