Skill Tree: High Magician ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| 15- | | [[File:AishaS5.png|link=Meditation]] | ||
| | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| [[Image:Basic Magic Training.PNG|link=Basic Magical Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| 35- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| [[Image:AishaS7.png|link=Cyclone]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| [[File:ElPass8.png|link=Endless Mana]] | |||
| Level 25 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:AishaS30.png|link=Magic Missile]] | |||
| | |||
| [[File:ChainLightning.png|link=Chain Lightning]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[Image:AishaS1.png|link=Fireball Mastery]] | |||
| | |||
| [[File:FreezingPoint.png|link=Freezing Point Investigation]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) (10 SP, 2SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:AishaS6.png|link=Blaze Step]] | |||
| | |||
|[[File:AishaS9.png|link=Blizzard Shower]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| [[File:AishaS28.png|link=Circle Flame]] | |||
| Level 40 (3 SP) | |||
|} |