Sniping Ranger/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| width="40" | [[Image:Shooting Magnum.png]] | | width="40" | [[Image:Shooting Magnum.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Shooting Magnum]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | | align="center" width="150" | [[Shooting Magnum]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Rapid Shot.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Rapid Shot]] | |||
|} | |} | ||