Skill Tree: Code: Empress: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "(\[\[ *:?|link *=) *Spit[_ ]Fire[_ ]-[_ ]Flush *\]\]" to "${1}Spitfire]]") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree|2nd | ||
|- | | Character=Eve | ||
| 35-2=[[File:Tesla_Shock.png|link=Tesla Shock : Swing|Tesla Shock]] | |||
| 35-3=[[File:CASActive3.png|link=Genocide Ripper]] | |||
| 35-4=[[File:CAPassive1.png|link=Queen's Authority]] | |||
| 45-2=[[File:SI_Assaultspear.png|link=Assault Spear - Buster]] | |||
| 45-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=CASActive2.png|link=Space Wrench}} | |||
| | | 50-2=[[File:CMSA1.png|link=Spitfire]] | ||
| 55-2=[[File:CMA1.png|link=Electronic Field]] | |||
| 60-4=[[File:CEmPassive2.png|link=Queen's Blessing]] | |||
| 60-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=SI_Chargingbooster.png|link=Nasod Recharge}} | |||
| 65-2={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=CT1.png|link=Code: Thunderbolt}} | |||
}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||