Night Watcher/Skills-DE: Difference between revisions
From Elwiki
Crysisuser1 (talk | contribs) |
Crysisuser1 (talk | contribs) (→Aktiv) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| width="40" | [[File:NWActive1.png]] [[File:NWActive2.png]] | | width="40" | [[File:NWActive1.png]] [[File:NWActive2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Delayed_Fire/de|Verzögerung]] | | align="center" width="150" | [[Delayed_Fire/de|Verzögerung]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image:Wrath seed.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Wrathful Seed/de|Windsaat]] | |||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image:Eldrasil`s rage.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Eldrasil`s Rage/de|Eldrasils Wut]] [[image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 00:38, 6 January 2014
Spezialaktiv
|
Aktiv
|
Passiv
|