Catastrophe/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
< Catastrophe | Skills
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| width="40" | {{Force|LuCielSkill15.png}} | | width="40" | {{Force|LuCielSkill15.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Dark Crescent (Force)/zh-hans|黑暗新月]] | | align="center" width="150" | [[Dark Crescent (Force)/zh-hans|黑暗新月]] | ||
| width="40" | {{Force|Dreadlord07.png}} | | width="40" | {{Force|Dreadlord07.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Supreme Punishment (Force)/zh-hans|至高惩戒]] | | align="center" width="150" | [[Supreme Punishment (Force)/zh-hans|至高惩戒]] | ||
Line 22: | Line 21: | ||
| width="40" | {{Force|Dreadlord08.png}} | | width="40" | {{Force|Dreadlord08.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Summon Darkness (Force)/zh-hans|黑暗召唤]] | | align="center" width="150" | [[Summon Darkness (Force)/zh-hans|黑暗召唤]] | ||
| width="40" | {{Force|LuCielSkill21.png}} | | width="40" | {{Force|LuCielSkill21.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Oblivion (Force)/zh-hans|湮灭]] | | align="center" width="150" | [[Oblivion (Force)/zh-hans|湮灭]] | ||
Line 28: | Line 26: | ||
| width="40" | {{Force|Dreadlord09.png}} | | width="40" | {{Force|Dreadlord09.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Shackling Chain (Force)/zh-hans|束缚之锁链]] | | align="center" width="150" | [[Shackling Chain (Force)/zh-hans|束缚之锁链]] | ||
| width="40" | {{Force|DLTrans1.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Fear Tomorrow (Force)/zh-hans|明日之惧]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|DLTrans3.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Dead Cross (Force)/zh-hans|死亡交叉]] | |||
|} | |} | ||