Black Massacre/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
< Black Massacre | Skills
m (Boxsnake moved page Black Massacre/Skills-CN to Black Massacre/Skills/zh-hans) |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| width="40" | {{Force|CRActive2.png}} | | width="40" | {{Force|CRActive2.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Bloody Carnival (Force)/zh-hans|血之盛宴]] | | align="center" width="150" | [[Bloody Carnival (Force)/zh-hans|血之盛宴]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|CRActive3.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Bloody Spike (Force)/zh-hans|血腥截击]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|CRActive4.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Multi Head Shot (Force)/zh-hans|多重爆头]] | |||
|} | |} | ||