Skill Tree: Sword Knight/es: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | File:ElSkill5i.png|link=Armor Break/es|Quebranta a...") |
Shironsaki (talk | contribs) m (Text replacement - "ElSkill8.png" to "ElswordSkill7.png") |
||
(9 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | {{st|X|ElSkill10.png|Air Slash/es}} | ||
| | |||
| | | | ||
| | |style="background-color:#FCBCBC;"| {{st|X|RPassive3.png|Basic Physical Offense Training/es}} | ||
| Nivel 15 (3 PH) | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| {{st|X|SwordKnightSkill2.png|Spiral Blast/es}} | |||
| | | | ||
| | |style="background-color:#FCBCBC;"| {{st|X|SwordKnightSkill1.png|Kick/es}} | ||
| Nivel 25 (3 PH) | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | {{st|X|Weapon_Break_SK.png|Weapon Break/es}} | ||
| | | | ||
| | | {{st|X|SwordKnightSkill5.png|Armor Break/es}} | ||
| | |style="background-color:#FCBCBC;"| | ||
| | | Nivel 30 (3 PH) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | {{st|X|ElPass7.png|Vitality/es}} | ||
| | |||
| | | {{st|X|Auto_Block.png|Auto Guard/es}} | ||
| | |style="background-color:#FCBCBC;"| | ||
| | | Nivel 35 (3 PH) | ||
|- | |- | ||
| | |||
| {{st|X|SwordKnightSkill6.png|Double Slash/es}} | |||
| | | | ||
| | | {{st|X|LordKnightSkill1.png|Armageddon Blade/es}} | ||
|style="background-color:#FCBCBC;"| {{st|X|ElswordSkill7.png|Iron Body/es}} | |||
| Nivel 40 (3 PH) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |