Skill Tree: Pyro Knight ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| 15- | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:Seru.png|link=Sword Eruption]] | ||
| | | | ||
| 30- | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Elesis}}"| [[File:RPassive4.png|link=Basic Magical Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| 35- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| [[File:FFist.png|link=Explosive Fist (Elesis)|Explosive Fist]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elesis}}"| [[File:Kick(Elesis).png|link=Kick (Elesis)|Kick]] | |||
| Level 25 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:BurstRising.png|link=Rising Burst]] | |||
| | |||
| [[File:BurstWave.png|link=Burst Wave]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elesis}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ConMas.png|link=Enhanced Concentration]] | |||
| | |||
| [[File:BoF.png|link=Body of Fire]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elesis}}"| [[File:BigBurst.png|link=Sword Fire (Elesis)|Sword Fire]] | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:InfernalBlade.png|link=Infernal Blade]] | |||
| | |||
| [[File:EternalFlame.png|link=Eternal Fire]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elesis}}"| [[File:SaK-Active4.png|link=Iron Body - Strong]] | |||
| Level 40 (3 SP) (3 SP) (10 SP, 2SP) | |||
|} |
Revision as of 00:18, 23 November 2018
Level 15 (3 SP) | |||||
Explosive Fist | Level 25 (3 SP) | ||||
File:BurstRising.png | Level 30 (3 SP) | ||||
File:ConMas.png | File:BoF.png | Sword Fire | Level 35 (3 SP) | ||
File:InfernalBlade.png | File:EternalFlame.png | Level 40 (3 SP) (3 SP) (10 SP, 2SP) |