User:Sakeeee32: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Ara_2-2.PNG]] || StorageAra || 70 || [[Image:RankB.png]] || [[FlashDragon]] || No ||[[Image:Falone.jpg]] || [[Image:TITLE_720.png]] | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Ara_2-2.PNG]] || StorageAra || 70 || [[Image:RankB.png]] || [[FlashDragon]] || No ||[[Image:Falone.jpg]] || [[Image:TITLE_720.png]] | ||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:DKNEW.png]] || CrimsonVita || 60 || [[Image:RankA.png]] || [[FlashDragon]] || Yes || [[Image:Falone.jpg]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Chung_2-2.PNG]] || DeLaVega || 64 || [[Image:RankSS.png]] || [[Iluminati]] || No ||[[Image:Falone.jpg]] | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Chung_2-2.PNG]] || DeLaVega || 64 || [[Image:RankSS.png]] || [[Iluminati]] || No ||[[Image:Falone.jpg]] | ||
Line 25: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Aisha_1-2.PNG]] || DemonLady || 51 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No ||[[Image:Falone.jpg]] | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Aisha_1-2.PNG]] || DemonLady || 51 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No ||[[Image:Falone.jpg]] | ||
|- | |-} | ||
Revision as of 18:49, 1 February 2015
My Characters:
Server | Class | ID | Level | PvP Rank | Guild | Active | Married to | Title |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HonoNoHana | 70 | FlashDragon | Yes | RubyRose89 | ||||
File:Ara 2-2.PNG | StorageAra | 70 | FlashDragon | No | ||||
File:DKNEW.png | CrimsonVita | 60 | FlashDragon | Yes | ||||
File:Chung 2-2.PNG | DeLaVega | 64 | Iluminati | No | ||||
File:Eve 3-2 Redo.png | CelestialRed | 60 | FlashDragon | No | ||||
File:Raven 2-2.PNG | Gerilasimus | 60 | TeamNasod | No | ||||
File:Eve 2-2.PNG | Elprincess | 60 | Iluminati | No | ||||
File:Aisha 2-2.PNG | Misayla | 56 | WeOnlyLiveOnline | No | ||||
File:Aisha 1-2.PNG | DemonLady | 51 | N/A | No |