Elsword: El Lady

From Elwiki
Język:English • العربية • Deutsch • français • polski • 中文(简体)‎
Elsword: El Lady
Elsword El Lady Logo.png
Tytuł Elsword: El Lady
Scenariusz NZ
Studio DR Movie
Data wydania Korean Flag.png 10 Grudnia 2016
Odcinki 12

Elsword: El Lady to animowana adaptacja oparta na fabule gry Elsword, udostępniona na oficjalnym kanale YouTube firmy Nexon. Każdy odcinek ma trwać około 12 minut.

Dubbing

Grupa Poszukiwaczy Eldrytu
Postać Aktor Głosowy
Elsword (Lord Knight) 정유미 (Jeong Yu Mi)
Elesis (Grand Master) 윤여진 (Yoon Yuh Jin)
Raven (Reckless Fist) 박성태 (Bak Seong Tae)
Rena (Grand Archer) 정미숙 (Jeong Mi Sok)
Eve (Code: Empress) 우정신 (Woo Jeong Shin)
Chung (Iron Paladin) 양정화 (Yang Jeong Hwa)
Aisha (Elemental Master) 정혜원 (Jung Hye-won)
Add (Lunatic Psyker) 정재헌 (Jeong Jae-heon)
Ara (Sakra Devanam) 여민정 (Yeo Min Jeong)
Lu 김현지 (Kim Hyeonji)
Ciel 김영선 (Kim Yeongseon)
Postacie Drugoplanowe
Hellfert Niewymieniony
Shasha 윤여진 (Yoon Yuh Jin)
Ignia 김채하
Edel Niewymieniony
Sebastian Niewymieniony
Gloria 정유미 (Jeong Yu Mi)
Aren 장민혁 (Jang Min-Hyeok)
Darkmoon 양정화 (Yang Jeong Hwa)
Artea 정미숙 (Jeong Mi Sok)
Anedran 우정신 (Woo Jeong Shin)
Opiekunka El 정혜원 (Jung Hye-won)
Antagoniści
Dolossus 장민혁 (Jang Min-Hyeok)
Lord Belmez 장민혁 (Jang Min-Hyeok)
Scar 장민혁 (Jang Min-Hyeok)
최낙윤
Bobos Młotogrzmot 최낙윤
In 박성태 (Bak Seong Tae)
Jin 김현지 (Kim Hyeonji)
Solace 장민혁 (Jang Min-Hyeok)

Wideo


Piosenki

Type Wersja krótka (anime) Tytuł piosenki Wykonawca Link do wersji polskiej
Opening [Youtube] Runner's High 정현모 [Youtube]
Ending [Youtube] Nowe Nadzieje
(다시 만난 희망)
Eunto (은토) [Youtube]


Odcinki

Wygląd Numer Odcinka Tytuł Data Wydania
Elsword El Lady Episode 1.png 1 Początek przygody!
(모험의 시작!)
10 grudnia 2016 (zapowiedź odcinka)
13 grudnia 2016 (wydanie online)
Grupa Poszukiwaczy Eldrytu udaje się do Hamel, aby uratować Kapłankę Wody i odzyskać Wodny Eldryt. W trakcie podróży zostali zaatakowani przez demony, którymi dowodził Dolossus. Po pokonaniu potwora przyjaciele ruszają w dalszą drogę. Jednak staje przed nimi Bobos Młotogrzmot, który niszczy most prowadzący do Świątyni Wody, pozostawiając poszukiwaczy spadających w przepaść.
Elsword El Lady Episode 2.png 2 Podejrzany Towarzysz
(수상한 동행)
9 lipca 2017
Po tym, jak Add ratuje Eve przed upadkiem do wąwozu, przedstawia się jako inżynier badający Nazoidy. Drużyna cieszy się z nowego towarzysza, jedynie Elesis pozostaje podejrzliwa co do jego prawdziwych zamiarów. W czasie wędrówki Poszukiwacze Eldrytu rozdzielają się na dwie grupy, aby uniknąć potencjalnych pułapek demonów. Jednak potężny strumień wody, spowodowany przez katastrofy naturalne przerywa im podróż.
Elsword El Lady Episode 3.png 3 Świątynia Wody
(물의 신전)
3 listopada 2017
Kiedy Poszukiwacze Eldrytu przybyli do Świątyni Wody na ich drodze stanął Lord Belmez. Po ciężkiej walce Chungowi udało się obezwładnić demona. Jednak zanim wykonał ostateczny atak został zatrzymany przez Are, dając mu czas na ucieczkę. Ara Hann wyjawia, że w przeszłości Aren był jej starszym bratem. Chung współczuje dziewczynie, towarzysze wspólnie postanawiają jej pomóc. Po złamaniu pieczęci Shasha prosi przyjaciół o uratowanie innych kapłanek.
Elsword El Lady Episode 4.png 4 Arcykapłanka z Ranox
(라녹스의 신녀)
10 listopada 2017
Po dotarciu do Ranox Grupa Poszukiwaczy Przygód rozdziela się, aby zbadać miasto. W wiosce Elsword i Ara natrafiają na Kapłankę Ognia Ignię. W tym samym czasie Elesis wyczuwa demoniczną energię Jin i In. Demony zapraszają Przywódczynie Czerwonych Rycerzy na spotkanie ze swoim dowódcą. Elesis walczy z demonem, jednak Scar wygrywa. Niedługo potem Elsword przybywa na pole bitwy. Chłopak szykuje się do walki, aby wziąć odwet za siostrę.
Elsword El Lady Episode 5.png 5 Cel Scara
(마족의 목적)
17 listopada 2017
Zadowolony ze swojego zwycięstwa Scar wycofuje się, a jego walkę przejmują Jin i In. Elsword traci siły, jednak w porę zostaje uratowany przez duet demonów Lu i Ciel. Towarzysze zabierają Elsworda z powrotem do miasta. W Ranox Lu wyjawia, że pod klifami wyczuła energię Przywódczyni Czerwonych Rycerzy. Po przebudzeniu Elsword postanawia pokonać demony i ocalić siostrę.
Elsword El Lady Episode 6.png 6 Ci, którzy są dla nas cenni
(소중한 사람을 위해)
24 listopada 2017
Podczas gdy kowale z Ranox naprawiali kolej, Grupa Poszukiwaczy Eldrytu zdecydowała się odpocząć w Gorących Źródłach, aby odzyskać siły. Po krótkiej kąpieli Elsword przeprowadza rozmowę z Kapłanką Ognia, podczas której oboje wyrażają chęć pokonania potworów dla dobra ukochanych osób. Po tym, jak Ignia przyprowadziła połowę grupy do Świątyni Ognia, zaczyna ich atakować.
Elsword El Lady Episode 7.png 7 Ukryta prawda
(감춰둔 진실)
1 grudnia 2017
Zdradzona przez Ignię Drużyna Poszukiwaczy Przygód pokonuje grupę demonów, a Ignia wycofuje się z In i Jin. Nagle znikąd pojawiają się Kapłanka Słońca i Księżyca. Gloria informuje ich, że Scar również schwytał Arteę, Kapłankę Ziemi i prosi towarzyszy o jej uratowanie. W międzyczasie Scar zakończył budowę bramy, która ma przywrócić do życia boga demonów.
Elsword El Lady Episode 8.png 8 Znaczenie Przyjaźni
(동료의 의미)
8 grudnia 2017
W najgłębszym miejscu w obszarze wulkanu Ignia zmuszana jest przez demony do wywołania erupcji, która ma zniszczyć całe Ranox. Lu udaje się przez swój zmysł węchu odnaleźć wejście do miejsca, w którym ukrywają się demony. Rozpoczyna się walka, Ara budzi lisice Eun tym samym wchodząc w tryb Boskiej Lisicy.
Elsword El Lady Episode 9.png 9 Roztrzęsione Serce
(흔들리는 마음)
15 grudnia 2017
Grupie Poszukiwaczy Eldrytu udało się dotrzeć do podziemi. Towarzysze podzieli się przeciwnikami. Elsword ponownie walczy przeciwko Igni, mając nadzieje, że jeszcze wspólnie pokonają Scara.
Elsword El Lady Episode 10.png 10 Nie Jesteś Sama
(혼자가 아니야)
22 grudnia 2017
Grupa Poszukiwaczy Eldrytu zaczęła powoli słabnąć. Jednak Aisha, Rena i Chung w porę powrócili z Ranox, aby im pomóc. Walka Elsworda z Ignią dobiega końca. Młody rycerz w końcu przekonuje kapłankę, aby zjednoczyć się przeciwko Scarowi. Demon zdenerwowany zdradą Kapłanki Ognia postanawia wkroczyć do gry.
Elsword El Lady Episode 11.png 11 Ostateczny Kontratak
(최후의 반격)
29 grudnia 2017
Ignia i Poszukiwacze Przygód rozpoczynają walkę ze Scarem. Jednak nie są w stanie go zranić. Nagle pojawia się Elesis, która informuje ich, że Scar używa mocy Kapłanki Ziemi, aby się chronić. Add zgłasza się na ochotnika, aby złamać pieczęć więzienia kapłanki. Po uwolnieniu jej grupa przygotowuje się do ostatecznego ataku.
Elsword El Lady Episode 12.png 12 Nowy Początek
(새로운 출발)
5 stycznia 2018
Bez mocy Kapłanki Ziemi, Grupa Poszukiwaczy Eldrytu pokonuje Scara, ale Aren ukończył rytuał wskrzeszenia boga demonów. Zanim jednak w pełni się odrodził, Elesis została owładnięta przez Opiekunkę El i pieczętuje boga. Towarzysze postanawiają odnaleźć Opiekunkę El, wykorzystują do tego proroctwo Sześciu Kapłanek, aby ujawnić jej lokalizację i rozpocząć nową przygodę.

Galeria

Grafiki Koncepcyjne

Ukazane przed wyjściem anime


Ukazane w trakcie emisji anime

Alternatywne nazwy

Server Name Translation
Korean Flag.png South Korea 엘소드: 엘의 여인 Elsword: Opiekunka ELAnime Elsword: El Lady
{{
Lista Odcinków "Początek przygody!" ▪ "Podejrzany Towarzysz" ▪ "Świątynia Wody" ▪ "Arcykapłanka z Ranox" ▪ "Cel Scara" ▪ "Ci, którzy są dla nas cenni" ▪ "Ukryta Prawda" ▪ "Znaczenie Przyjaźni" ▪ "Roztrzęsione Serce" ▪ "Nie Jesteś Sama" ▪ "Ostateczny Kontratak" ▪ "Nowy Początek"
Muzyka Runner's HighNowe Nadzieje
}}
General Guides
{{
Story Elsword WorldLoreNPCsStoryTimeline
Gameplay Modes DungeonsHunting FieldsPvP
Gameplay Features AchievementsArtifact SystemEl ResonanceEl Search Party CollectionExperience TableForce SkillsQuestsSkill QuestSkill TreeSkillsTitlesUI Guide
Gameplay Mechanics Awakening ModeCharacter SystemsFeverMana BreakPower-upsResurrectionSkill TraitsSpecial EffectStaminaStatisticsStatus EffectsStoic Thresholds
Character Progression 1st Jobs2nd JobsTranscendence3rd JobsMaster Class
System Guides BankEl HouseElrios Hot SpringsElrios StudioItem Lock SystemMagic WardrobeMentor-Pupil SystemParty List SystemProfession SystemRandom Mission SystemWedding System
Life Content FishingPet Expedition
Guild Content GuildGuild Banner SystemGuild BaseGuild ExpeditionGuild Farm System
Items ConsumableCubesCurrencyItem DatabaseMonster CardsMountsPets
Equipment & Accessories Arena Sets (S4)Boss DropsEquipment SetsLegend EquipmentRegional EquipmentUnique Equipment (Amethystine Prophecy EquipmentElrianode EquipmentSecret Dungeon Equipment)
Equipment Functions AttributingDismantlingIdentifyingImprintingMystic EnchantSocketingUpgrading
Cash BingoCharacter CustomizationIce BurnersItem MallTreasure Hunt
Miscellaneous Dance CommandsEpic NPCsQuick VoiceSkill Cut-insSoundtrackWallpapers
Other Media AnimationElsword Mobile GamesHeart ElLight NovelsOfficial MerchandisePROJECT EL★STARWebcomics
}}